ALIANCE OLBH

Co je Aliance OLBH Airsoft klubs

Byla založena za účelem dopomoci lepším podmínkám pro airsoft ať už nováčkům nebo zkušeným hráčům. Jejím cílem je zajistit vzájemnou spolupráci fungujících týmů a skupin po Olomouckém kraji a tím zajistit větší stabilitu pro airsoft a zároveň se vyhnout zbytečnému roztroušení hráčů mezi malými skupinami které o své vzájemné existenci mnohdy ani netuší a často si i nevědomnky zbytečně konkurují či rozdělují hráče mezi sebe.

Našim cílem je dát všechny dohrody pod jeden velký celek. Vnitřní tými mohou operovat libovolně a věnovat se jakýmkoliv aktivitám dle svého vlastního uvážení. OLBH nikoho neomezuje. Právě naopak se snaží dopomoci všem k jejich cílům.

Chcete se stát členy?

Klikněte zde
Untitled.png

OLBH

OLBH je organizace klubů a týmů za účelem sjednotit Airsoft na Olomoucku a v Olomouckém kraji a zajistit tak lepši podmínky jak nováčkům tak zkušeným hráčům. Řídíme se skrátka motem "V jednotě je síla".

Pořádáme ukázky, tréninky a pravidelné akce každý víkend.

Členství u nás není nijak omezené a je možné u nás hrát jako jednotlivec, založit si vlastní tým pod záštitou OLBH jako například OLBH Wolfs nebo se přidat do některého z již fungujících týmů.

Více o týmu

Nadcházející události

  • Airsoft Fort - 38 - 29.05.2022
    29. 5. 9:00
    Olomouc, Nová Ulice 1303, 779 00 Olomouc, Česko
    Máme tady naši klasickou víkendovou akci!
 
 
Capture.PNG

PODMÍNKY OLBH

Náš ideál a cíl

Naším cílem při založení tohoto týmu bylo vytvořit lepší a přátelštější zázemí pro začínají hráče. Tento náš úkol už jsme ovšem mnohonásobně přerostli. Naše komunita je k nováčkům maximálně otevřená a připravená odpovědět na jakýkoliv dotaz. 

 

Nyní naši rozsáhlou komunitu tvoří velká směs hráčů různých úrovní. Od úplných nováčků všech věkových skupin přes průměrně zkušené volnočasové hráče, až po ostřílené airsoftové hráče které mají za cíl vyhrávat velké akce pro stovky hráčů.

Důležité je pochopit že neexistuje jedna cesta jak hrát airsoft. Pro mnohé je to čistě volnočasová aktivita, další zase trénují své střelecké a fyzické dovednosti dnem i nocí tak jako u jiných kompetitivních sportů a jiní to zase vidí jako vhodnou přípravu pro svou armádní kariéru. Toto rozhodnutí necháme naprosto a jednoznačně na vás. Nikdo vám nic od hlavy vštěpovat nebude!