top of page

ne 28. 4.

|

49.538840, 17.701742 - Black Bears Hranice

OLBH - Operace Extraction

Nový neobvyklý herní mód který prověří vaše schopnosti. Doražte na akci OLBH ve spolupráci s Black Bears Hranice. Čeká na vás profesionálně organizovaný herní den plný akce.

OLBH - Operace Extraction
OLBH - Operace Extraction

Čas a místo

28. 4. 2024 9:00 – 14:00

49.538840, 17.701742 - Black Bears Hranice

O události

- OBECNÉ INFORMACE -

Sraz na parkovišti před fortem.

Prosím zapisujte se pomocí těchto webových stránek.

P.s. Pokud si na stránkách vytvoříte účet, formulář se jménem nemusíte vyplňovat. Je možné si také vytvořit účet přihlášením přes FB. (Pokračujte ve čtení kliknutím na "Více zde")

Dále jsou zde k dispozici pravidla, limity a také souhlas pro rodiče osob mladších 18ti let. (návod k vyplnění je na poslední (třetí) straně dokumentu.

Link: https://drive.google.com/drive/folders/1Xo2rKb_K8GDx7LCoKauxi3kn1_m5KkQH?usp=sharin

- DETAILY AKCE -

Tento víkend nás čeká úplná novinka kterou už pro vás chystáme pěkně dlouho! OPERACE EXTRACTION BETA.

Herní mód který vás nebude držet za ručičku! Je čas ukázat co ty a tvůj tým dokážeš.

Herní mód Extraction všechny hráče rozdělí do týmů po 5ti lidech.

Každý hráč obdrží svou psí známku. Když zemře, psí známku mu může vzít některý z nepřátel.

Cílem každého týmu je získat určený počet cizích psích známek a dostat se na bod extrakce který bude označen kouřem.

Všichni hráči se mohou vracet dohry jako jednotlivci pokud si je tým nechá zavolat zpět z předurčených míst.

V případě eliminace celého týmu, dostane tým přidělené nové známky a vrací se do hry.

Žádná smrt není poslední. Na každém hráči záleží!

Jak to funguje do detailu?

U registrace obdržíte registrační štítek s vaším číslem a psí známku (drobnou kartičku) na kterou organizátoři vaše číslo zapíšou a také písmeno vašeho týmu.

Na začátku akce jsou všechny týmy vpuštěny do prostoru ovšem střelba není dosud povolena. Všichni mají 3min na rozmístění po prostoru.

Po zatroubení začíná boj.

Cílem vašeho týmu bude kolektivně získat zadaný počet cizích psích známek (kartiček s čísly jinými než sou ty vaše).

Jak získáte cizí kartičku?

Hráč který dostane zásah musí zůstat po dobu bezprostředního boje (kuličky lítají kolem, jeho tým je stále v akci okolo něj). Pokud se vám podaří jeho tým, buď celý eliminovat, nebo se k mrtvole dostat dřív než medic jejich týmu hráč vám musí odevzdat jeho psí známku. Snadné!

Dejme tomu že už máte kartiček několik a zemřete vy... Nepřítel se k vám dostane a chce od vás kartičku. Vy mu musíte vaši kartičku dát a prokázat že je vaše ukázáním vašeho registračního štítku. Hrači se tedy kontrolují aktivně navzájem zda dodržují pravidla a předávají skutečně své kartičky.

  • PODVODNÍCI POZOR! 

Nechat si vaši kartičku vám k ničemu nebude, rovnou na takové věci jako neodevzdávání zapomeňte. Nejenom že v případě pokusu o extrakce se vaše psí známka nebude počítat, ale předání více jak jedné vaší vlastní kartičky znamená okamžité vyloučení celého týmu. Takže hezky poslušně předávejte kartičky prosím.

  • Co když ale umřu a pro kartičku si nikdo nepřijde?

Třeba oba týmy utečou... ačkoliv je to nepravděpodobné že by utekl tým útočníků a zároveň váš medic by vás nechtěl zvednout... může se to stát. V takovém případě po skončení boje vstaňte a odeberte se na základnu a situaci tam oznamte. Pozor, uděláme si u vás čárku a pokud se to bude opakovat, situaci důkladně prověříme!

  • Ok a co když teda umřu a chci se vrátit do hry.. co pak?

Pokud zemře celý tým je to snadné. Vašemu týmu budou rozdány nové kartičky a budete puštěny zpět do hry přes jeden ze dvou vstupních bodů na mapě.

Pokud se vrátíte na respawn jako jednotlivec. Jsou zde dvě možnosti. Buď počkáte než zemře celý tým, nebo si vás váš tým může nechat poslat zpět dohry.

Jak to udělají? Pokud zbytek týmu dorazí na jeden ze vstupních bodů označených na mapě, najdou tam jednoho z našich organizátorů. Tomu sdělí písmeno týmu a požádají o respawn mrtvých členů. Organizátor tento požadavek oznámí přes vysílačku hlavnímu vedení akce a to poté rozdá nové štítky a pošle hráče za zbytkem týmu. Pozor ale. Mrtví hráči zůstávají mrtví doku nedojdou na příslušný vstupní bod kde se setkají se zbytkem týmu a dokud nepotvrdí příslušný rozhodčí jejich oživení.

  • Ok to je jednoduchý a hlavně všude jsou rozhodčí co mi poradí... a co teda ten medic?

Jednoduché. Každý tým možnost si zvolit svého medica. Ten bude označen bílou páskou a budou mu přiděleny tři kusy obvazů. Pokud chce medic zvednout střeleného spoluhráče, stačí se k němu dostat a obvázat mu ruku obvazem a udělat uzlík. Jak budete mít čas, můžete mu obvaz v klidu sundat a doplnit si tak vlastní zásoby. 

POZOR Ranění hráči čekající na odebrání známky nebo na medica nestřílí! Hráč kterému byla odebrána známka nemůže být oživen medicem.

Program


  • 20 minut

    Příjezd do areálu


  • 20 minut

    Měření / Chrono

Další položky 3

Sdílet událost

bottom of page