top of page

ne 11. 7.

|

Olomouc

Reopening VI - 11.7.2021

Dle nových rozvolnění tady máme naši klasickou víkendovou akci nově v maximálním počtu až 30 lidí!

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Reopening VI - 11.7.2021
Reopening VI - 11.7.2021

Čas a místo

11. 7. 2021 9:00

Olomouc, Nová Ulice 1303, 779 00 Olomouc, Česko

O události

MAXIMÁLNĚ DŮLEŽITÉ! PROSÍM PŘEČÍST!

SYSTÉM PRO OBJEDNÁVÁNÍ TESTŮ OPRAVEN A JIŽ ZPRÁVNĚ FUNGUJE

Registrace je spuštěna až pro 30osob dle aktuálních rozvolňovacích nařízení!

Každý může při registraci spolu se sebou zaregistrovat maximálně dva další hráče.

Pokud budou místa již vyčerpána automaticky budete přiřazeni na seznam čekatelů.

Zájemce o Samotest budu osobně kontaktovat po uzavření registrace.

V rámci aktuálního stavu jsme rozhodly že přístup na akci bude omezen pouze s potvrzeným Covid testem s maximálním stářím jednoho týdne. Na Akci přijde každý s respirátorem který si sundá až po předání potvrzení o testování nebo po vykonání samotestu.

Jsme si vědomi že nastavená opatření nemají zaručenou 100% úspěšnost. Tyto rozhodnutí padla striktně za cílem minimalizovat potenciální rozšíření nákazy mezi hráči v našem vlastním zájmu. Mnoho z nás si v aktuální situaci nemůžeme dovolit onemocnět z důvodu nedostatku pracovních míst a ohrožení zaměstnání. Pokud s těmito rozhodnutími odmítáte souhlasit, rozumíme, ovšem striktně nebudete vpuštěni na akci. 

  • Testy z pracoviště

Testy mohou být potvrzené z vašeho pracoviště či školy a podobně. Potvrzení může být i vyfocené či jinou digitální formou. Je ovšem potřeba předat potřeba okamžitě při příchodu na akci potvrzení z práce o vykonávaném pravidelném testování. (neměl by to být porblém nechat si to na personálním napsat na papír a nechat podškrábnout) 

  • Netestovaní

Dle nových předpisů je tostování zodpovědnostní sportovce, je tedy třeba si udělat alespoň samotest který vyfotite a předložíte při příchodu do areálu. Je také možné se testovat zcela zdarma ve fakultní nemocnici Olomouc.

  • Přímé informace k akci

Sraz na parkovišti před fortem.

Prosím zapisujte se pomocí těchto webových stránek.

P.s. Pokud si na stránkách vytvoříte účet, formulář se jménem nemusíte vyplňovat. Je možné si také vytvořit účet přihlášením přes FB. (Pokračujte ve čtení kliknutím na "Více zde")

Dále jsou zde k dispozici pravidla, limity a také souhlas pro rodiče osob mladších 18ti let. (návod k vyplnění je na poslední (třetí) straně dokumentu.

Link: https://drive.google.com/drive/folders/1Xo2rKb_K8GDx7LCoKauxi3kn1_m5KkQH?usp=sharing

Další doplňkové informace (nepovinné)

Herní módy ani délka trvání není předem stanovena. Jde o odpočinkovou uvolněnou akci kde je důležité si hlavně potrénovat, zahrát a pobavit se.

Sdílet událost

bottom of page