top of page
  • Obrázek autoraMiki

STRÁŽCI

Jednotka LCMD Johnsona určená k udržování pořádku na ostrově.

Kdo jsou strážci?

Strážci jsou výběrová jednotka LCMD Johnsona, která byla sestavená, aby "udržovala pořádek" na Diego Garcia. Jsou to jeho nejbližší, 100% věrní vojáci, připraveni sjednat spravedlnost a pořádek ať to v očích Johnsona znamená cokoliv.

Mám se jich bát?

Jen pokud budeš jednat proti vůli Johnsona. Strážci nikoho neviného nebudou napadat na potkání. Mají jasné rozkazy. Někdy to bude získat nějaký předmět, jindy něco strážit a někdy sjednat spravedlnost. Pokud jim vydáte to co chtějí, a nebudete jim stát v cestě, nic vám od nich nehrozí.

Pokud ale provedete nějaký přestupek. Například ukradnete obálku s mincemi kterou jste měli někam doručit... Strážci si příjdou jak pro obálku, tak pro vás. Oko za oko, zub za zub...

Čím jsou strážci speciální?

  1. Strážci jsou cvičení elitní vojáci. Díky tomu všichni prošli zdravotnickým výcvikem. Každý strážce je zdravotník a je schopný obvazem ošetřit dalšího strážce. Musí ale provést vše stejně jako normální medik.

poznámka: Strážci nikdy nebudou plítvat svým vybevením na ostatní obyvatele..

  1. Zároveň mají strážci exkluzivní přístup ke zdrojům Johnsona a ten jim dá všechnu munici, kterou potřebují k plnění jeho rozkazu.

  2. Strážci nenosí u sebe identifikační známky, za jejich zabití není žádná odměna. Pouze následky....

Jak je poznám?

Strážci nosí své poznávací znaky na svých pažích. Stejně tak mají všichni šátky přes své obličeje aby zůstala zachovaná jejich anonymita. Rozeznat by je tedy neměl být problém.

Co to teda znamená?

Strážci budou sloužit jako kontrolní prvek na mapě, můžou se objevit jako součást některých úkolů ale nikdy nebudou rozdmíchávat konflikt nebo agresivně útočit. Veškeré jejich jednání bude pouze odezva na to vaše. Tak si dejte pozor, co se rozhodnete na Diego Garcia dělat.

101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page