kkikuš.jpg
Untitled.png

Jsme Airsoftový tým založený za účelem vytvořit dobré, příjemné a přátelské podmínky pro začínající i zkušenné hráče tohoto úžasného sportu a to v každém věku.

Zastoupení | Organizace
Nadcházející akce
Naše ideály, cíle a podmínky
 

ZASTUPITELÉ

Nadcházející události

 • Airsoft OLBH - 46 - 04.12.2022
  ne 04. 12.
  Hranice-Valcha GPS 49.538182, 17.702159
  04. 12. 9:00 – 14:30
  Hranice-Valcha GPS 49.538182, 17.702159, Hranice, Česko
  Dovolujeme si vás všechny pozvat na novinku kterou jsme pro vás přichystali! Vyzkoušejte náš nejúspěšnější herní mód Cache Hunt tentokrát ve zcela jiném prostředí! Čeká na vás profesionálně organizovaný herní den plný akce.
 
 
Pravidla OLBH.PNG

PODMÍNKY OLBH

Náš ideál a cíl

Naším cílem při založení tohoto týmu bylo vytvořit lepší a přátelštější zázemí pro začínají hráče. Tento náš úkol už jsme ovšem mnohonásobně přerostli. Naše komunita je k nováčkům maximálně otevřená a připravená odpovědět na jakýkoliv dotaz. 

 

Nyní naši rozsáhlou komunitu tvoří velká směs hráčů různých úrovní. Od úplných nováčků všech věkových skupin přes průměrně zkušené volnočasové hráče, až po ostřílené airsoftové hráče které mají za cíl vyhrávat velké akce pro stovky hráčů.

Důležité je pochopit že neexistuje jedna cesta jak hrát airsoft. Pro mnohé je to čistě volnočasová aktivita, další zase trénují své střelecké a fyzické dovednosti dnem i nocí tak jako u jiných kompetitivních sportů a jiní to zase vidí jako vhodnou přípravu pro svou armádní kariéru. Toto rozhodnutí necháme naprosto a jednoznačně na vás. Nikdo vám nic od hlavy vštěpovat nebude!